ZÁPAS
11.02.19 | 1. kolo kval. | Dan Ni Wang | Fabienne Gettwart | 6-2, 6-73, 10-4 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dan Ni Wang vs. Fabienne Gettwart - Vzájomné zápasy
11.02.19 | 1. kolo kval. | Dan Ni Wang | Fabienne Gettwart | 6-2, 6-73, 10-4 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Dan Ni Wang form & Fabienne Gettwart form
Dan Ni Wang - posledné zápasy
W25 Hong - tvrdý | ||||
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bhopal - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Shreya Tatavarthy | 6-0, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Gwalior - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Ananyaa Bhargava | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jiayu Xu | 5-7, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Yuka Hosoki | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Jiahui Chen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Jiatian Qi | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Mai Minokoshi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Ke Syuan Jhang | 6-3, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Shanshan Guo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Junsai Wang | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tianjin - tvrdý | ||||
01.07.19 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Jiatian Qi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Hengyang - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Maegan Manasse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Wanning Zhu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Jiayun Zhu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Yi Liu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Wuhan - tvrdý | ||||
16.05.19 štvrťfinále | vs. Meiling Wang | 7-62, 1-6, - Dan Ni Wang - skreč | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Jiatian Qi | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Fabienne Gettwart - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu |