ZÁPAS
11.11.16 | štvrťfinále | Dalma Galfi | Jana Fett | 6-3, 6-4 | Tokyo | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Dalma Galfi | Jana Fett | |
1. podanie % | 47/70 (67%) | 42/60 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/47 (74%) | 21/42 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/23 (35%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 31/60 (52%) | 27/70 (39%) |
Vyhrané body celkom | 74/130 (57%) | 56/130 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dalma Galfi vs. Jana Fett - Vzájomné zápasy
24.05.21 | 1. kolo kval. | Jana Fett | Dalma Galfi | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | Paris | antuka |
25.02.21 | 2. kolo | Jana Fett | Dalma Galfi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Poitiers | tvrdý I. |
22.09.20 | 1. kolo kval. | Dalma Galfi | Jana Fett | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Paris | antuka |
08.05.19 | 1. kolo | Dalma Galfi | Jana Fett | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Monzon | tvrdý |
07.10.17 | 1. kolo kval. | Jana Fett | Dalma Galfi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Linz | tvrdý I. |
11.11.16 | štvrťfinále | Dalma Galfi | Jana Fett | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Tokyo | tvrdý |
01.07.14 | 1. kolo | Dalma Galfi | Jana Fett | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Wimbledon (juniors) | tráva |
Dalma Galfi form & Jana Fett form
Dalma Galfi - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Mai Hontama | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
02.11.23 štvrťfinále | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Sara Errani | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 6-77, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Jana Fett - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
16.09.23 kvalifik. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | detail zápasu |