ZÁPAS
06.08.18 | 2. kolo kval. | Dagmar Dudlakova | Katerina Filip | 6-3, 2-6, 6-3 | Warsaw | antuka |
ŠTATISTIKY
Česká republika
22.10.90, 33 rokov
22.10.90, 33 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dagmar Dudlakova vs. Katerina Filip - Vzájomné zápasy
06.08.18 | 2. kolo kval. | Dagmar Dudlakova | Katerina Filip | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Warsaw | antuka |
01.08.16 | kvalifik. | Dagmar Dudlakova | Katerina Filip | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Vienna | antuka |
Dagmar Dudlakova form & Katerina Filip form
Dagmar Dudlakova - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 1-6, 0-1, - Dagmar Dudlakova - skreč | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Diana Sumova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 4-6, 6-5, Vitalia Stamat - skreč | detail zápasu | |
03.05.18 štvrťfinále | vs. Victoria Muntean | - | detail zápasu | |
02.05.18 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
16.04.18 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, - Dagmar Dudlakova - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
09.03.18 štvrťfinále | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Katerina Filip - posledné zápasy
W25 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 3-6, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 0-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Mila Masic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Claremont - tvrdý | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W80 Biarritz - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H Stare - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Giorgia Marchetti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Kelley Anderson | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lawrence - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Monica Robinson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tyler - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 7-64, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Zdena Safarova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Pavlovets | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Julia Lohoff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |