INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dabin Kim vs. Kanako Morisaki - Vzájomné zápasy
21.08.17 | 1. kolo | Dabin Kim | Kanako Morisaki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Tsukuba | tvrdý |
22.08.16 | 1. kolo kval. | Dabin Kim | Kanako Morisaki | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Tsukuba | tvrdý |
Dabin Kim form & Kanako Morisaki form
Dabin Kim - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - skreč | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 štvrťfinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.06.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - skreč | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Kanako Morisaki - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Hina Nishi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Azuna Ichioka | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Azusa Yasaki | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Yanni Liu | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 0-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Ayaka Ozeki | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hong Kiu Kwok | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Kit Yi Kaye Au-Yeung | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Junri Namigata | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Seri Nayuki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Junri Namigata | 4-6, 1-6 | detail zápasu |