Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
05.08.97, 26 rokov
05.08.97, 26 rokov
Dabin Kim vs. Chaeeun Lee - Vzájomné zápasy
20.05.13 | 1. kolo kval. | Dabin Kim | Chaeeun Lee | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Goyang | tvrdý |
Dabin Kim form & Chaeeun Lee form
Dabin Kim - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - skreč | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 štvrťfinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.06.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - skreč | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Chaeeun Lee - posledné zápasy
Incheon - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Do Hee Bae | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Patcharin Cheapchadej | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Hae-Sung Kim | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Jin Yoo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
13.10.14 2. kolo kval. | vs. Jin Ju Lee | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Ji-Sun Kim | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
05.05.14 1. kolo kval. | vs. Kamonwan Buayam | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
28.04.14 1. kolo kval. | vs. Hyun-Hui Hong | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
28.10.13 1. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
09.09.13 1. kolo kval. | vs. Su San Na Sim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yeong Wol - tvrdý | ||||
02.09.13 1. kolo kval. | vs. Gyung Eun Song | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
20.05.13 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
22.10.12 1. kolo kval. | vs. Ji Hey Lee | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.12 kvalifik. | vs. Trang Huynh Phuong Dai | 0-6, 0-6 | detail zápasu |