INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dabin Kim vs. Alexa Ryngler - Vzájomné zápasy
14.05.18 | 2. kolo kval. | Dabin Kim | Alexa Ryngler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Incheon | tvrdý |
Dabin Kim form & Alexa Ryngler form
Dabin Kim - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - skreč | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.23 štvrťfinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - skreč | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Alexa Ryngler - posledné zápasy
W15 Austin - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Fiona Crawley | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Arcadia - tvrdý | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Carson - tvrdý | ||||
07.03.19 1. kolo | vs. Allura Zamarripa | 7-68, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lawrence - tvrdý I. | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Ema Turudija | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Fort Worth - tvrdý | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 3-4, - Alexa Ryngler - skreč | detail zápasu | |
31.07.18 2. kolo kval. | vs. Gianna Pielet | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.18 kvalifik. | vs. Andie K. Daniell | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Maria Smith | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ashland - tvrdý | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Berkeley - tvrdý | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Honolulu - tvrdý | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Raina Shay Lal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Naples - antuka | ||||
28.05.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Caricic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Jada Robinson | - Alexa Ryngler - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
28.05.18 2. kolo kval. | vs. Kaheaokaleonahenahemaikalani Companion | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Se Jin Lee | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
08.05.18 kvalifik. | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Pelham - antuka | ||||
10.04.18 2. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.18 kvalifik. | vs. Ellie Douglas | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Anna Mamalat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Irapuato - tvrdý | ||||
12.03.18 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.18 kvalifik. | vs. Gail Brodsky | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
26.02.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 6-2, 6-4 | detail zápasu |