ZÁPAS
11.09.17 | 2. kolo kval. | Csilla Fodor | Laura Svatikova | 6-1, 6-4 | Szekesfehervar | antuka |
ŠTATISTIKY
Maďarsko
21.10.01, 22 rokov
21.10.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Csilla Fodor vs. Laura Svatikova - Vzájomné zápasy
11.09.17 | 2. kolo kval. | Csilla Fodor | Laura Svatikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Szekesfehervar | antuka |
Csilla Fodor form & Laura Svatikova form
Csilla Fodor - posledné zápasy
W60 Evansville - tvrdý | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Chloe Beck | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kononova | 6-4, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
Lexington - tvrdý | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Evansville - tvrdý | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Pamela Montez | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.07.18 kvalifik. | vs. Brittany Collens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Kylie Collins | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Jelena Vujanic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Amanda Vos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Osprey - antuka | ||||
22.05.18 2. kolo kval. | vs. Cori Gauff | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tacarigua - tvrdý | ||||
11.05.18 semifinále | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-67, 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.05.18 štvrťfinále | vs. Akilah James | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.18 2. kolo | vs. Kerrie Cartwright | 7-64, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
07.05.18 1. kolo | vs. Stephanie Nemtsova | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Pelham - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Hua-Chen Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tampa - antuka | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
06.03.18 2. kolo kval. | vs. Anca Craciun | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Rishika Sunkara | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Priyanka Rodricks | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Akiko Okuda | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Akiko Okuda | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
01.10.17 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Angella Raman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Balatonboglar - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Pia Konig | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Evansville - tvrdý | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Baranovski | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Laura Svatikova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | detail zápasu |