Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
02.07.97, 26 rokov
02.07.97, 26 rokov
Cristina Bucsa vs. Sara Orellana - Vzájomné zápasy
31.08.15 | 2. kolo kval. | Cristina Bucsa | Sara Orellana | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Barcelona | antuka |
Cristina Bucsa form & Sara Orellana form
Cristina Bucsa - posledné zápasy
Madrid - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Kamilla Rakhimova | 6-0, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
20.02.24 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.24 kvalifik. | vs. Storm Hunter | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Elena Rybakina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Heather Watson | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 5-7, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Linda Noskova | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Anna Kalinskaya | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Magda Linette | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
17.12.23 finále | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Lois Boisson | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu |
Sara Orellana - posledné zápasy
Sion - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vukota | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.16 kvalifik. | vs. Maria Schneider | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo | vs. Kim Fontana | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Maria Palhoto | 7-62, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Margarida Abreu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Julia Wagner | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Lisa Piccinetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
11.04.16 kvalifik. | vs. Lisa Ponomar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Dilara Yurtkuran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.16 kvalifik. | vs. Ani Vangelova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.03.16 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.16 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Antje Rubbrecht | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.16 kvalifik. | vs. Catherine Chantraine | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Clara Froget | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
15.02.16 2. kolo kval. | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Anna Sokiran | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Ines Murta | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Alba Pedrero Galindo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.15 2. kolo kval. | vs. Kimika Sakata | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vinaroz - antuka | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Rocio Safont Branchadell | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.15 kvalifik. | vs. Oksana Uzhylovska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Klaudia Wira | 1-6, 5-7 | detail zápasu |