ZÁPAS
21.01.18 | 2. kolo kval. | Cristina Bucsa | Alina Silich | 6-0, 7-64 | Andrezieux Boutheon | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Cristina Bucsa | Alina Silich | |
1. podanie % | 44/54 (81%) | 45/81 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/44 (68%) | 26/45 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/10 (60%) | 12/36 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 43/81 (53%) | 18/54 (33%) |
Vyhrané body celkom | 79/135 (59%) | 56/135 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 8 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Cristina Bucsa vs. Alina Silich - Vzájomné zápasy
21.01.18 | 2. kolo kval. | Cristina Bucsa | Alina Silich | 6-0, 7-64 | detail zápasu | Andrezieux Boutheon | tvrdý I. |
Cristina Bucsa form & Alina Silich form
Cristina Bucsa - posledné zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
20.02.24 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.24 kvalifik. | vs. Storm Hunter | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Elena Rybakina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Heather Watson | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 5-7, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Linda Noskova | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Anna Kalinskaya | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Magda Linette | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
17.12.23 finále | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Lois Boisson | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Martina Trevisan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
30.09.23 kvalifik. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Kayla Day | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Alina Silich - posledné zápasy
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.21 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu |