INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sara Sorribes Tormo vs. Andreea Mitu - Vzájomné zápasy
08.10.16 | 1. kolo kval. | Sara Sorribes Tormo | Andreea Mitu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Linz | tvrdý I. |
28.02.16 | finále | Sara Sorribes Tormo | Andreea Mitu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
22.09.14 | semifinále | Andreea Mitu | Sara Sorribes Tormo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Podgorica | antuka |
14.04.14 | finále | Andreea Mitu | Sara Sorribes Tormo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Sara Sorribes Tormo form & Andreea Mitu form
Sara Sorribes Tormo - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 7-5, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 0-1, - Sara Sorribes Tormo - skreč | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Linda Noskova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Bernarda Pera | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-0, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
01.01.24 | vs. Iga Swiatek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.12.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 | vs. Magda Linette | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-78, 6-77 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Jiang | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Anna Blinkova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Iga Swiatek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Xinyu Wang | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
26.08.23 finále | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.23 semifinále | vs. Tatjana Maria | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 štvrťfinále | vs. Sloane Stephens | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 6-2, 4-0, Katerina Siniakova - skreč | detail zápasu | |
20.08.23 kvalifik. | vs. Clara Burel | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Yulia Putintseva | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Andreea Mitu - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | detail zápasu |