ZÁPAS
12.09.19 | 2. kolo | Andreea Mitu | Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-2 | W15 Focsani | antuka |
ŠTATISTIKY
Andreea Mitu | Oana Smaranda Corneanu | |
1. podanie % | 30/48 (63%) | 24/52 (46%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/30 (67%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/18 (33%) | 10/28 (36%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 32/52 (62%) | 22/48 (46%) |
Vyhrané body celkom | 58/100 (58%) | 42/100 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 10 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-2 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andreea Mitu | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-3 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Mitu | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Oana Smaranda Corneanu | |
Andreea Mitu | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Mitu | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Mitu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
3-1 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-1 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andreea Mitu | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
25.06.01, 22 rokov
25.06.01, 22 rokov
Andreea Mitu vs. Oana Smaranda Corneanu - Vzájomné zápasy
12.09.19 | 2. kolo | Andreea Mitu | Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Focsani | antuka |
08.08.18 | 1. kolo | Andreea Mitu | Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Arad | antuka |
Andreea Mitu form & Oana Smaranda Corneanu form
Andreea Mitu - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Oana Smaranda Corneanu - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.19 semifinále | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.19 štvrťfinále | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - skreč | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu |