INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ayla Aksu vs. Andreea Mitu - Vzájomné zápasy
12.03.17 | finále | Andreea Mitu | Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Ayla Aksu form & Andreea Mitu form
Ayla Aksu - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | detail zápasu |
Andreea Mitu - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | detail zápasu |