INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ipek Oz vs. Cristina Adamescu - Vzájomné zápasy
14.10.16 | štvrťfinále | Cristina Adamescu | Ipek Oz | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Ipek Oz form & Cristina Adamescu form
Ipek Oz - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Cristina Adamescu - posledné zápasy
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
17.06.18 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Karlskrona - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
04.05.18 štvrťfinále | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.18 2. kolo | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
18.11.17 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | detail zápasu |