ZÁPAS

01.01.702. koloCristina AdamescuAlexandra Romanova6-3, 6-1 Romania Iasi antuka

Cristina Adamescu
Rumunsko
25.10.95, 20 rokov




652
32

Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
30.04.93, 22 rokov




756
24

Alexandra Romanova
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Cristina Adamescu vs. Alexandra Romanova - Vzájomné zápasy

11.07.112. koloCristina AdamescuAlexandra Romanova6-3, 6-1 detail zápasuRomania Iasi antuka

Cristina Adamescu - posledné zápasy

Turkey Antalya - antuka
14.01.16
2. kolo
vs. Yana Morderger1-6, 2-6 prehradetail zápasu
12.01.16
1. kolo
vs. Sofia Kvatsabaia6-3, 6-76, 7-5 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
05.01.16
1. kolo
vs. Pia Cuk2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Morocco Rabat - antuka
23.11.15
semifinále
vs. Fatma Al Nabhani6-4, 6-1 výhradetail zápasu
23.11.15
1. kolo
vs. Louise Lampla6-0, 6-0 výhradetail zápasu
23.11.15
finále
vs. Lea Tholey4-6, 1-6 prehradetail zápasu
23.11.15
2. kolo
vs. Zainab Bendahhou6-2, 6-0 výhradetail zápasu
23.11.15
štvrťfinále
vs. Sara Lanca6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Morocco Casablanca - antuka
16.11.15
1. kolo
vs. Catherine Chantraine6-0, 6-3 výhradetail zápasu
16.11.15
2. kolo
vs. Dorien Cuypers6-1, 3-0, Dorien Cuypers - skrečvýhradetail zápasu
16.11.15
kvalifik.
vs. Abir El Fahimi7-5, 6-1 výhradetail zápasu
16.11.15
štvrťfinále
vs. Corinna Dentoni0-6, 6-3, 0-6 prehradetail zápasu
Morocco Casablanca - antuka
09.11.15
štvrťfinále
vs. Stefania Rubini6-71, 4-6 prehradetail zápasu
09.11.15
1. kolo
vs. Ines Murta6-3, 6-3 výhradetail zápasu
09.11.15
2. kolo
vs. Irina Fetecau6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Morocco Casablanca - antuka
02.11.15
1. kolo kval.
vs. Fenna Sordo6-0, 6-0 výhradetail zápasu
02.11.15
1. kolo
vs. Arantxa Rus6-72, 2-6 prehradetail zápasu
02.11.15
kvalifik.
vs. Radia Lalami6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Bulgaria Albena - antuka
12.10.15
semifinále
vs. Vivian Zlatanova1-6, 3-6 prehradetail zápasu
12.10.15
1. kolo
vs. Michaela Boev6-3, 6-0 výhradetail zápasu
12.10.15
2. kolo
vs. Gergana Topalova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
12.10.15
štvrťfinále
vs. Lenka Kuncikova6-2, 1-6, 7-66 výhradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
21.09.15
1. kolo
vs. Julieta Estable4-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
21.09.15
štvrťfinále
vs. Irina Maria Bara3-6, 5-7 prehradetail zápasu
21.09.15
2. kolo
vs. Gabriel Karatantcheva6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Bulgaria Dobrich - antuka
14.09.15
2. kolo kval.
vs. Marta Stoyanova6-0, 6-0 výhradetail zápasu
14.09.15
kvalifik.
vs. Karolina Muchova6-74, 3-6 prehradetail zápasu
Bulgaria Sofia - antuka
07.09.15
1. kolo kval.
vs. Sophia Kovalets2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Romania Mamaia - antuka
24.08.15
2. kolo kval.
vs. Andra Maria Nitescu6-0, 6-1 výhradetail zápasu
24.08.15
1. kolo
vs. Elena Gabriela Ruse0-6, 2-6 prehradetail zápasu

Alexandra Romanova - posledné zápasy

Russia Moscow - tvrdý I.
18.02.13
1. kolo
vs. Polina Leykina4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Germany Kaarst - koberec
21.01.13
1. kolo
vs. Natalia Siedliska6-2, 2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - koberec
05.11.12
2. kolo
vs. Zuzanna Maciejewska4-6, 1-6 prehradetail zápasu
05.11.12
1. kolo
vs. Martina Spigarelli7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Nigeria Lagos - tvrdý
22.10.12
1. kolo
vs. Keren Shlomo4-6, 7-5, 7-63 výhradetail zápasu
22.10.12
2. kolo
vs. Tadeja Majeric1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Nigeria Lagos - tvrdý
15.10.12
štvrťfinále
vs. Conny Perrin0-6, 2-6 prehradetail zápasu
15.10.12
1. kolo
vs. Alexandra Riley6-0, 6-1 výhradetail zápasu
15.10.12
2. kolo
vs. Jasmin Steinherr6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - tvrdý
17.09.12
2. kolo
vs. Anna Danilina4-6, 3-6 prehradetail zápasu
17.09.12
1. kolo
vs. Zalina Khairudinova6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan Astana - tvrdý I.
10.09.12
1. kolo
vs. Ekaterina Pushkareva6-1, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
10.09.12
2. kolo
vs. Victoria Vorontsova6-0, 3-0, Victoria Vorontsova - skrečvýhradetail zápasu
10.09.12
štvrťfinále
vs. Valeriya Strakhova5-7, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
10.09.12
finále
vs. Polina Monova6-3, 3-6, 2-6 prehradetail zápasu
10.09.12
semifinále
vs. Kim-Alice Grajdek6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium Engis - antuka
03.09.12
1. kolo
vs. Alice Hall6-0, 6-3 výhradetail zápasu
03.09.12
2. kolo
vs. Lena Lutzeier6-4, 6-3 výhradetail zápasu
03.09.12
semifinále
vs. Cindy Burger6-76, 4-6 prehradetail zápasu
03.09.12
štvrťfinále
vs. Constance Sibille6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Holland Rotterdam - antuka
27.08.12
1. kolo
vs. Nicolette Van Uitert2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Holland Enschede - antuka
20.08.12
1. kolo
vs. Mandy Wagemaker7-62, 5-7, 7-5 výhradetail zápasu
20.08.12
2. kolo
vs. Nikki Luttikhuis6-1, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
20.08.12
štvrťfinále
vs. Ysaline Bonaventure0-6, 4-6 prehradetail zápasu
Russia Kazan - tvrdý
13.08.12
1. kolo
vs. Raluca Olaru1-6, 5-7 prehradetail zápasu
Finland Tampere - antuka
23.07.12
štvrťfinále
vs. Amandine Cazeaux7-64, 7-5 výhradetail zápasu
23.07.12
semifinále
vs. Alena Tarasova1-4, - Alexandra Romanova - skrečprehradetail zápasu
23.07.12
1. kolo
vs. Paula Mocete-Talamantes3-6, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
23.07.12
2. kolo
vs. Olga Brozda6-0, 7-66 výhradetail zápasu
France Contrexeville - antuka
16.07.12
1. kolo
vs. Kirsten Flipkens2-6, 1-6 prehradetail zápasu