INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Cornelia Lister vs. Nikita Uberoi - Vzájomné zápasy
16.09.18 | 2. kolo kval. | Cornelia Lister | Nikita Uberoi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Lubbock | tvrdý |
Cornelia Lister form & Nikita Uberoi form
Cornelia Lister - posledné zápasy
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 4-6, 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Amy Zhu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Jennifer Sabrina Moreno Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
Lugano - antuka | ||||
07.04.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
09.03.19 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Astra Sharma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Pamela Montez | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
24.10.18 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.18 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Stockton - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Maegan Manasse | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Klara Kosan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Templeton - tvrdý | ||||
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 6-1, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanel Simmonds | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Emily Fanning | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Nikita Uberoi - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 3-6, 6-3, 14-16 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Fleur Maris | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 4-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-74, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Chhinda Som | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Jessica Fowler | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nalu Himeno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Sakura Hondo | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 5-7 | detail zápasu |