ZÁPAS
25.09.17 | 1. kolo kval. | Cornelia Lister | Louise Lampla | 6-0, 6-3 | Clermont Ferrand | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
29.11.94, 29 rokov
13 684 $
29.11.94, 29 rokov
13 684 $
Cornelia Lister vs. Louise Lampla - Vzájomné zápasy
25.09.17 | 1. kolo kval. | Cornelia Lister | Louise Lampla | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Clermont Ferrand | tvrdý I. |
Cornelia Lister form & Louise Lampla form
Cornelia Lister - posledné zápasy
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Amy Zhu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 4-6, 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Jennifer Sabrina Moreno Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
Lugano - antuka | ||||
07.04.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
09.03.19 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Astra Sharma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Pamela Montez | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
24.10.18 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.18 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Stockton - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Maegan Manasse | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Klara Kosan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Templeton - tvrdý | ||||
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 6-1, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanel Simmonds | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Emily Fanning | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Louise Lampla - posledné zápasy
W15 Madrid - antuka | ||||
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Oeiras - antuka | ||||
18.08.20 kvalifik. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Jovana Babic | 6-3, 6-2 | detail zápasu |