INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Cornelia Lister vs. Johana Markova - Vzájomné zápasy
24.07.18 | 2. kolo kval. | Cornelia Lister | Johana Markova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Prague | antuka |
Cornelia Lister form & Johana Markova form
Cornelia Lister - posledné zápasy
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Amy Zhu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 4-6, 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Jennifer Sabrina Moreno Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
Lugano - antuka | ||||
07.04.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
09.03.19 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Astra Sharma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Pamela Montez | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
24.10.18 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.18 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Stockton - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Maegan Manasse | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Klara Kosan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Templeton - tvrdý | ||||
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 6-1, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanel Simmonds | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Emily Fanning | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Johana Markova - posledné zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.21 štvrťfinále | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu |