Kazachstán
15.12.97, 26 rokov
15.12.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
26.11.97, 26 rokov
26.11.97, 26 rokov
Karina Kalkenova vs. Constanze Stepan - Vzájomné zápasy
08.02.16 | kvalifik. | Constanze Stepan | Karina Kalkenova | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Karina Kalkenova form & Constanze Stepan form
Karina Kalkenova - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 kvalifik. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Constanze Stepan - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicole Khirin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
06.09.19 štvrťfinále | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Polina Gubina | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Nikiforova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ivania Martinich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.18 kvalifik. | vs. Lorin Tilipman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Nastassja Burnett | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu |