Taliansko
23.09.00, 23 rokov
23.09.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ilaria Sposetti vs. Constance Sibille - Vzájomné zápasy
04.10.18 | 2. kolo | Constance Sibille | Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Ilaria Sposetti form & Constance Sibille form
Ilaria Sposetti - posledné zápasy
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 kvalifik. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Constance Sibille - posledné zápasy
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.19 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-73, - Constance Sibille - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Gina Veyder | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Yu Shan | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Indy De Vroome | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 1-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Margaux Orange | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Lisa Pigato | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 štvrťfinále | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Alice Amendola | 6-74, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Francesca Rumi | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.09.19 finále | vs. Karin Kennel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.19 štvrťfinále | vs. Sophia Biolay | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.08.19 semifinále | vs. Seone Mendez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.19 štvrťfinále | vs. Alicia Smith | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Amanda Carreras | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Marte Lambrecht | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Pauline Wuarin | 5-3, Pauline Wuarin - skreč | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Jana Fett | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.06.19 štvrťfinále | vs. Salma Djoubri | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 7-5 | detail zápasu |