Francúzsko
24.09.97, 26 rokov
17 386 $
24.09.97, 26 rokov
17 386 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Vinciane Remy vs. Claudia Hoste Ferrer - Vzájomné zápasy
11.01.19 | štvrťfinále | Claudia Hoste Ferrer | Vinciane Remy | 7-66, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
20.03.18 | 1. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Vinciane Remy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Vinciane Remy form & Claudia Hoste Ferrer form
Vinciane Remy - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.12.19 1. kolo | vs. Tea Lukic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Tea Lukic | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Marine Partaud | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Kristyna Hrabalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Iervolino | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 1-1, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Stella Wiesemann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Marie Temin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Montpellier - antuka | ||||
17.06.19 kvalifik. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-4, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
W80 Cagnes - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ines Murta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Irys Ekani | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.03.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Asya Colombo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.03.19 štvrťfinále | vs. Rosa Vicens Mas | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.19 kvalifik. | vs. Iva Zelic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Claudia Hoste Ferrer - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detail zápasu |