ZÁPAS
17.10.17 | 1. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Lucia Cortez Llorca | 7-5, 4-6, 7-65 | Roja De | antuka |
ŠTATISTIKY
Claudia Hoste Ferrer | Lucia Cortez Llorca | |
1. podanie % | 99/133 (74%) | 74/121 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 50/99 (51%) | 43/74 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/34 (50%) | 17/47 (36%) |
Vyhrané break-bally | 9/20 (45%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 61/121 (50%) | 66/133 (50%) |
Vyhrané body celkom | 128/254 (50%) | 126/254 (50%) |
Dvojchyby | 1 | 9 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Claudia Hoste Ferrer vs. Lucia Cortez Llorca - Vzájomné zápasy
19.07.22 | 1. kolo | Lucia Cortez Llorca | Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 6-4 | detail zápasu | W60 Vitoria | tvrdý |
13.11.18 | 1. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Castellon | antuka |
15.09.18 | semifinále | Lucia Cortez Llorca | Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Ceuta | tvrdý |
17.10.17 | 1. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Lucia Cortez Llorca | 7-5, 4-6, 7-65 | detail zápasu | Roja De | antuka |
Claudia Hoste Ferrer form & Lucia Cortez Llorca form
Claudia Hoste Ferrer - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Lucia Cortez Llorca - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu |