ZÁPAS
09.01.19 | 1. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Ilaria Sposetti | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Claudia Hoste Ferrer | Ilaria Sposetti | |
1. podanie % | 37/63 (59%) | 28/46 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/37 (62%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/26 (54%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 28/46 (61%) | 26/63 (41%) |
Vyhrané body celkom | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-0 | |
Claudia Hoste Ferrer | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-1 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
23.09.00, 23 rokov
23.09.00, 23 rokov
Claudia Hoste Ferrer vs. Ilaria Sposetti - Vzájomné zápasy
09.01.19 | 1. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Ilaria Sposetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Claudia Hoste Ferrer form & Ilaria Sposetti form
Claudia Hoste Ferrer - posledné zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Gloriana Nahum | 6-77, 7-61, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
10.04.24 2. kolo | vs. Rinko Matsuda | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detail zápasu |
Ilaria Sposetti - posledné zápasy
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 kvalifik. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detail zápasu |