ZÁPAS
11.09.18 | 1. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Anjana Suresh | 6-4, 3-6, 6-1 | Ceuta | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Claudia Hoste Ferrer | Anjana Suresh | |
1. podanie % | 37/74 (50%) | 33/71 (46%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/37 (81%) | 18/33 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/37 (49%) | 24/38 (63%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 29/71 (41%) | 26/74 (35%) |
Vyhrané body celkom | 77/145 (53%) | 68/145 (47%) |
Dvojchyby | 7 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anjana Suresh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Anjana Suresh | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-3 | Anjana Suresh | |
0-0, 40-0[BP] | ||
1-4 | Anjana Suresh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Anjana Suresh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Anjana Suresh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Anjana Suresh | |
0-1 | Anjana Suresh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Anjana Suresh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Anjana Suresh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Anjana Suresh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Claudia Hoste Ferrer | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Anjana Suresh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anjana Suresh | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Anjana Suresh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Anjana Suresh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kanada
26.05.98, 25 rokov
26.05.98, 25 rokov
Claudia Hoste Ferrer vs. Anjana Suresh - Vzájomné zápasy
11.09.18 | 1. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Anjana Suresh | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Ceuta | tvrdý |
Claudia Hoste Ferrer form & Anjana Suresh form
Claudia Hoste Ferrer - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-60, 4-2, Chiara Girelli - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Anjana Suresh - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Nora Niedmers | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.19 kvalifik. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Alpha Ambaye | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 3-6, 0-2, - Anjana Suresh - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Patricia Hlinkova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Annelou Nab | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Morgan Cross | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Nina Rudiukova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Suzzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Elizabeth Danailova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Anita Bertoloni | 7-63, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Elena Covi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.04.19 kvalifik. | vs. Elena Di Battista | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.19 kvalifik. | vs. Ivana Topcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 6-4, 1-0, Luna Meers - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.19 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Ali Collins | Ali Collins - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.12.18 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.12.18 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stankovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melilla - antuka | ||||
22.09.18 kvalifik. | vs. Ines Benito | 6-74, 3-6 | detail zápasu |