ZÁPAS
16.08.18 | 2. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Anastazja Rosnowska | 4-6, 6-1, 6-0 | Oldenzaal | antuka |
ŠTATISTIKY
Claudia Hoste Ferrer | Anastazja Rosnowska | |
1. podanie % | 41/74 (55%) | 59/76 (78%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/41 (66%) | 29/59 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/33 (55%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 42/76 (55%) | 29/74 (39%) |
Vyhrané body celkom | 87/150 (58%) | 63/150 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anastazja Rosnowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Anastazja Rosnowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Anastazja Rosnowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Anastazja Rosnowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Anastazja Rosnowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anastazja Rosnowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Anastazja Rosnowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Anastazja Rosnowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
3 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-0 | |
Claudia Hoste Ferrer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anastazja Rosnowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-0 | |
Claudia Hoste Ferrer | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
14.07.99, 24 rokov
14.07.99, 24 rokov
Claudia Hoste Ferrer vs. Anastazja Rosnowska - Vzájomné zápasy
16.08.18 | 2. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Anastazja Rosnowska | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | Oldenzaal | antuka |
Claudia Hoste Ferrer form & Anastazja Rosnowska form
Claudia Hoste Ferrer - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Anastazja Rosnowska - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Lena Greiner | - Anastazja Rosnowska - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Anna Iakovleva | 2-6, 1-3, - Anastazja Rosnowska - skreč | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo | vs. Sofya Ivanova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.18 kvalifik. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Arabella Koller | 4-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Annick Melgers | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 1-6, 7-64 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Margaux Maquet | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.04.18 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Maria Oreshkina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Linda Puppendahl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.18 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-72, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Diane Parry | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Isabel Iglesias Prieto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 6-1, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Nandini Sharma | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Valentine Bacher | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Lidziya Marozava | 1-6, 6-76 | detail zápasu |