Taliansko
21.08.98, 25 rokov
21.08.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Martina Zerulo vs. Claudia Giovine - Vzájomné zápasy
03.10.16 | 1. kolo kval. | Claudia Giovine | Martina Zerulo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Martina Zerulo form & Claudia Giovine form
Martina Zerulo - posledné zápasy
W15 Norman - tvrdý | ||||
16.10.21 semifinále | vs. Annabelle Xu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.21 štvrťfinále | vs. Alexandra Pisareva | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.21 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.21 1. kolo | vs. Meera Jesudason | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Carmen Corley | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.19 kvalifik. | vs. Brooke Killingsworth | 6-2, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Macey Miller | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Melisa Morales | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Dylan Cline | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Kendal Woodard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Lidia Mugelli | 4-6, 2-3, - Martina Zerulo - skreč | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stankovic | 7-64, 3-0, Aleksandra Stankovic - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Daria Kuczer | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Yuval Keren | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Sofiya Kuzina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Nikola Okopniak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Daria Walczak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Ema Lazic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.05.17 kvalifik. | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Tijana Spasojevic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Cecilia Pattacini | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Alice Balducci | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Claudia Giovine - posledné zápasy
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
04.11.20 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.10.20 štvrťfinále | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.20 2. kolo | vs. Ines Murta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
09.09.20 kvalifik. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sara Ziodato | 6-76, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
22.06.20 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Indy De Vroome | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
02.11.19 finále | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.19 semifinále | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.19 štvrťfinále | vs. Verena Hofer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo | vs. Silvia Saccani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
11.10.19 štvrťfinále | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 7-67, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | detail zápasu |