ZÁPAS
31.10.19 | štvrťfinále | Clara Vlasselaer | Aneta Laboutkova | 6-3, 6-2 | W15 Ortisei | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Clara Vlasselaer | Aneta Laboutkova | |
1. podanie % | 21/45 (47%) | 41/67 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/21 (95%) | 24/41 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/24 (67%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 32/67 (48%) | 9/45 (20%) |
Vyhrané body celkom | 68/112 (61%) | 44/112 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 7 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Clara Vlasselaer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0 | ||
Clara Vlasselaer | 5-2 | |
5-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Clara Vlasselaer | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0 | ||
Clara Vlasselaer | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15 | ||
Clara Vlasselaer | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Clara Vlasselaer vs. Aneta Laboutkova - Vzájomné zápasy
31.10.19 | štvrťfinále | Clara Vlasselaer | Aneta Laboutkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Ortisei | tvrdý I. |
Clara Vlasselaer form & Aneta Laboutkova form
Clara Vlasselaer - posledné zápasy
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ke Ren | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Katarina Kozarov | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 7-611, 6-2 | detail zápasu |
Aneta Laboutkova - posledné zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu |