Holandsko
23.01.97, 27 rokov
23.01.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Claire Verwerda vs. Merel Hoedt - Vzájomné zápasy
25.07.16 | 1. kolo kval. | Claire Verwerda | Merel Hoedt | 7-67, 6-1 | detail zápasu | Maaseik | antuka |
Claire Verwerda form & Merel Hoedt form
Claire Verwerda - posledné zápasy
Schoonhoven - antuka | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Kim Juliane Auerswald | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Sophia Grippo | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Vivien Klein | 3-6, 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Karolina Novotna (1997) | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Amanda Rodgers | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Meritxell Perera Ros | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Middelburg - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Clothilde De Bernardi | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Diane Parry | 7-5, 4-6, 7-62 | detail zápasu | |
06.03.17 kvalifik. | vs. Eugenie Chapelle | 5-7, 6-1, 7-68 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Lotte Van Leeuwen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Elyse Lavender | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alphen aan - antuka | ||||
07.09.16 2. kolo | vs. Erika Vogelsang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.16 1. kolo | vs. Rosalie Van Der Hoek | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.16 kvalifik. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-0, Annick Verhaar - skreč | detail zápasu | |
29.08.16 kvalifik. | vs. Phillis Vanenburg | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Hanna Landener | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
24.08.16 1. kolo | vs. Laura Heinrichs | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Dona Coman | Dona Coman - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.08.16 kvalifik. | vs. Dorien Cuypers | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Jaimy-Gayle Van De Wal | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Jade Lewis | 0-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu |
Merel Hoedt - posledné zápasy
W35 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Natalia Kowalczyk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Alice Robbe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | detail zápasu |