INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Cindy Burger vs. Anna Klasen - Vzájomné zápasy
20.08.12 | semifinále | Cindy Burger | Anna Klasen | 7-63, 7-69 | detail zápasu | Braunschweig | antuka |
Cindy Burger form & Anna Klasen form
Cindy Burger - posledné zápasy
W25 The - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | - | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.21 2. kolo | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.21 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
18.09.20 štvrťfinále | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.20 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
30.08.20 finále | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.20 semifinále | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.20 štvrťfinále | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 2. kolo | vs. Bente Spee | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Olimpia - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Anna Danilina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 1-1, - Cindy Burger - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.01.20 finále | vs. Anna Siskova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.01.20 semifinále | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.20 štvrťfinále | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Federica Sacco | 5-7, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Victoria Bosio | 7-65, 5-4, - Cindy Burger - skreč | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Guillermina Naya | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Cucuta - antuka | ||||
25.10.19 semifinále | vs. Allie Kiick | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.19 štvrťfinále | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.19 2. kolo | vs. Antonia Samudio | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Jessica Plazas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Melania Delai | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-2, 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Anna Klasen - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Pohankova | - Anna Klasen - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
16.11.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detail zápasu |