INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ipek Oz vs. Chisa Hosonuma - Vzájomné zápasy
01.02.18 | 2. kolo | Chisa Hosonuma | Ipek Oz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Ipek Oz form & Chisa Hosonuma form
Ipek Oz - posledné zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Chisa Hosonuma - posledné zápasy
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Riko Kikawada | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Nanami Iwasa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Kaho Kinoshita | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 7-5, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Nanari Katsumi | 0-6, 0-2, - Chisa Hosonuma - skreč | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Zara Larke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Kanako Osafune | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Audrey Aulia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 2-1, Anastasia Sukhotina - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Elyse Tse | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Minori Ishida | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Dabin Kim | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Han Hyeongju | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 3-6 | detail zápasu |