INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ching-Wen Hsu vs. Yuliya Lysa - Vzájomné zápasy
15.01.18 | 1. kolo kval. | Ching-Wen Hsu | Yuliya Lysa | 7-65, 7-5 | detail zápasu | Orlando | antuka |
08.01.18 | 1. kolo kval. | Yuliya Lysa | Ching-Wen Hsu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Daytona Beach | antuka |
Ching-Wen Hsu form & Yuliya Lysa form
Ching-Wen Hsu - posledné zápasy
Taipei - koberec | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Storm Hunter | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
02.08.19 štvrťfinále | vs. Ying Zhang | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
08.04.19 kvalifik. | vs. Risa Ushijima | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Chie Kezuka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
31.03.19 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Launceston - tvrdý | ||||
28.01.19 kvalifik. | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Kai-Chen Chang | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Templeton - tvrdý | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Ana Veselinovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
17.09.18 2. kolo kval. | vs. Camila Romero | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 1-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Tsukuba - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-3, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
12.08.18 kvalifik. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.08.18 kvalifik. | vs. Lou Brouleau | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Natasha Palha | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-5, - Ching-Wen Hsu - skreč | detail zápasu | |
15.07.18 kvalifik. | vs. Dabin Kim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Julia Vulpio | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
23.06.18 semifinále | vs. Misaki Doi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.06.18 štvrťfinále | vs. Na-Ri Kim | 4-6, 7-5, 4-0, Na-Ri Kim - skreč | detail zápasu | |
21.06.18 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 6-3, 5-5, Ya-Hsuan Lee - skreč | detail zápasu | |
20.06.18 1. kolo | vs. Megumi Nishimoto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Yuliya Lysa - posledné zápasy
Brno - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
14.09.18 štvrťfinále | vs. Gabriela Pantuckova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.18 2. kolo | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Pavlinets | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Karin Kennel | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Kristyna Mamicova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Maria Marfutina | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.18 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Zita Kovacs | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Alise Cernecka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Duda Ewa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.04.18 štvrťfinále | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.18 2. kolo | vs. Marlies Szupper | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 6-2 | detail zápasu |