Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
08.04.95, 28 rokov
08.04.95, 28 rokov
Chihiro Takayama vs. Soyeon Park - Vzájomné zápasy
13.10.14 | 2. kolo kval. | Chihiro Takayama | Soyeon Park | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Goyang | tvrdý |
Chihiro Takayama form & Soyeon Park form
Chihiro Takayama - posledné zápasy
W15 Fukui - tvrdý | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 4-6, 0-3, - Chihiro Takayama - skreč | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Daria Domova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ananya Yadav | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Riko Hiroshima | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
19.12.22 kvalifik. | vs. Ramu Ueda | 4-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
19.12.22 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 3-6, 7-68, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Zongyu Li | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Amy Zhu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Andra Sutherland | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Julia Camblor | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Cayetana Gay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Caroline Romeo | - | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 0-4, - Chihiro Takayama - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.05.22 štvrťfinále | vs. Yidi Yang | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Soyeon Park - posledné zápasy
Gimcheon - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Ramya Natarajan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. En Su Youn | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Jin Ju Lee | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. You-Na Sul | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Qianxin Kong | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Ji Yun Yun | 6-75, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Mi Jeong Kwon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Hae-Jin Jeong | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Ji Min Park | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. You-Na Sul | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Nozomi Fujioka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
17.09.16 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Ju-Eun Kim | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.16 kvalifik. | vs. Sung Hee Kim | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Hyojin Kong | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Sol Hee Sim | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Ayano Shimizu | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 4-1, Da Ye Kim - skreč | detail zápasu | |
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Dabin Kim | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.04.16 kvalifik. | vs. Alina Wessel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Francesca Wilkes | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.04.16 2. kolo kval. | vs. Azradeniz Comlek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.04.16 kvalifik. | vs. Marta Sexmilo Pascual | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Se Jin Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu |