Rusko
21.12.00, 23 rokov
21.12.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Sofya Treshcheva vs. Chihiro Muramatsu - Vzájomné zápasy
03.08.17 | 2. kolo | Chihiro Muramatsu | Sofya Treshcheva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Istanbul | antuka |
Sofya Treshcheva form & Chihiro Muramatsu form
Sofya Treshcheva - posledné zápasy
Kazan - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Darya Mukhina | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Isabella Bozicevic | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Varvara Kuznetsova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 6-74, 7-65 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Kristina Sorokolet | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Anastasia Kulikova | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Lizi Morgoshia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Anastasia Frolova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.18 1. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.18 kvalifik. | vs. Anastasia Chikalkina | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.18 kvalifik. | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 6-4, 4-0, Sadafmoh Tolibova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Sina Zuger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-73, 6-3, 3-0, Anastasia Sukhotina - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 7-67, 6-74 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Dana Kremer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Mariya Ponomareva | 3-6, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Natalia Nikolopoulou | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.17 1. kolo | vs. Louise Lampla | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Neslihan Demirci | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Lidya Yargovan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Svecova | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Chihiro Muramatsu - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Reina Goto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mia Horvit | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Hayu Kinoshita | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Nayar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Lara Walker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lily Fairclough | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ashlee Narker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Cecilia Franzin | 6-2, 6-0 | detail zápasu |