Paula Ormaechea vs. Chihiro Muramatsu

Paula Ormaechea vs. Chihiro Muramatsu - Antalya - porovnanie

ZÁPAS

Paula Ormaechea Chihiro Muramatsu

ŠTATISTIKY


Paula Ormaechea
Argentina
28.09.92, 25 rokov




707
27

Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
22.05.98, 19 rokov




408
93

Chihiro Muramatsu
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Paula Ormaechea vs. Chihiro Muramatsu - Vzájomné zápasy

07.12.172. koloPaula OrmaecheaChihiro Muramatsu6-3, 6-2 detail zápasuTurkey Antalya antuka

Paula Ormaechea - posledné zápasy

Turkey Antalya - antuka
10.12.17
finále
vs. Tena Lukas4-6, 7-65, 1-6 prehradetail zápasu
09.12.17
semifinále
vs. Cristina Dinu6-3, 6-2 výhradetail zápasu
08.12.17
štvrťfinále
vs. Ana Biskic6-2, 6-0 výhradetail zápasu
07.12.17
2. kolo
vs. Chihiro Muramatsu6-3, 6-2 výhradetail zápasu
06.12.17
1. kolo
vs. Magdalena Stoilkovska6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
30.11.17
2. kolo
vs. Anna Bondar3-6, 6-3, 2-6 prehradetail zápasu
29.11.17
1. kolo
vs. Zeynep Naz Ozturk6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
01.11.17
1. kolo
vs. Ganna Poznikhirenko6-4, 2-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.10.17
kvalifik.
vs. Camilla Rosatello4-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Marcella Cucca6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
23.10.17
kvalifik.
vs. Amina Anshba3-6, 4-6 prehradetail zápasu
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Szabina Szlavikovics6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
10.10.17
1. kolo
vs. Claudia Giovine2-6, 6-4, 6-72 prehradetail zápasu
09.10.17
kvalifik.
vs. Yana Morderger6-2, 6-1 výhradetail zápasu
09.10.17
1. kolo kval.
vs. Laura Ashley6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
06.10.17
štvrťfinále
vs. Alize Lim6-3, 1-6, 5-7 prehradetail zápasu
05.10.17
2. kolo
vs. Ekaterine Gorgodze7-65, 6-3 výhradetail zápasu
04.10.17
1. kolo
vs. Tamara Zidansek6-3, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
02.10.17
kvalifik.
vs. Lena Rueffer6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
27.09.17
1. kolo
vs. Tamara Zidansek4-6, 1-6 prehradetail zápasu
25.09.17
kvalifik.
vs. Tatiana Pieri6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Trieste - antuka
09.09.17
semifinále
vs. Federica Di Sarra7-5, 3-6, 0-6 prehradetail zápasu
08.09.17
štvrťfinále
vs. Camilla Scala6-3, 7-64 výhradetail zápasu
07.09.17
2. kolo
vs. Angelica Moratelli6-3, 6-3 výhradetail zápasu
05.09.17
1. kolo
vs. Ulyana Ayzatulina6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Bagnatica - antuka
30.08.17
2. kolo
vs. Deborah Chiesa0-6, 4-6 prehradetail zápasu
28.08.17
1. kolo
vs. Lisa Vallone7-63, 6-1 výhradetail zápasu
28.08.17
kvalifik.
vs. Chiara Bordo6-0, 6-2 výhradetail zápasu
28.08.17
1. kolo kval.
vs. Maria Ermicioi6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Holland Rotterdam - antuka
25.08.17
štvrťfinále
vs. Tayisiya Morderger1-6, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu

Chihiro Muramatsu - posledné zápasy

Turkey Antalya - antuka
07.12.17
2. kolo
vs. Paula Ormaechea3-6, 2-6 prehradetail zápasu
05.12.17
1. kolo
vs. Noelleda Ah San6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
30.11.17
2. kolo
vs. Alina Silich2-6, 4-6 prehradetail zápasu
29.11.17
1. kolo
vs. Mia Eklund7-64, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
Japan Toyota - koberec
13.11.17
1. kolo kval.
vs. Eri Shimizu6-1, 7-66 výhradetail zápasu
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Haruna Arakawa6-2, 6-3 výhradetail zápasu
13.11.17
kvalifik.
vs. Rika Fujiwara2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Japan Tokyo - tvrdý
08.11.17
1. kolo
vs. Miharu Imanishi5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Japan Hamamatsu - koberec
19.10.17
2. kolo
vs. Ingrid Neel7-68, 6-3 výhradetail zápasu
19.10.17
štvrťfinále
vs. Jia-Jing Lu7-5, 6-76, 3-6 prehradetail zápasu
18.10.17
1. kolo
vs. Suzuho Oshino6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Japan Makinohara - koberec
13.10.17
štvrťfinále
vs. Shiho Akita2-6, 3-6 prehradetail zápasu
12.10.17
2. kolo
vs. Chinatsu Shimizu6-1, 6-1 výhradetail zápasu
11.10.17
1. kolo
vs. Haruna Arakawa1-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Toowoomba - tvrdý
05.10.17
štvrťfinále
vs. Eri Hozumi2-6, 2-6 prehradetail zápasu
04.10.17
1. kolo
vs. Ramu Ueda6-4, 7-5 výhradetail zápasu
04.10.17
2. kolo
vs. Momoko Kobori6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Brisbane - tvrdý
28.09.17
2. kolo
vs. Olivia Rogowska3-6, 6-3, 4-6 prehradetail zápasu
26.09.17
1. kolo
vs. Alison Bai6-1, 6-4 výhradetail zápasu
25.09.17
kvalifik.
vs. Akari Inoue6-2, 6-2 výhradetail zápasu
25.09.17
2. kolo kval.
vs. Cyan Sun6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Penrith - tvrdý
22.09.17
štvrťfinále
vs. Olivia Rogowska1-6, 7-5, 3-6 prehradetail zápasu
20.09.17
1. kolo
vs. Marianna Zakarlyuk6-2, 6-4 výhradetail zápasu
20.09.17
2. kolo
vs. Naiktha Bains6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Japan Nanao - koberec
31.08.17
2. kolo
vs. Naiktha Bains3-6, 4-6 prehradetail zápasu
30.08.17
1. kolo
vs. Akari Inoue6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Istanbul - antuka
04.08.17
štvrťfinále
vs. Gebriela Mihaylova1-6, 0-6 prehradetail zápasu
03.08.17
2. kolo
vs. Sofya Treshcheva6-3, 6-1 výhradetail zápasu
02.08.17
1. kolo
vs. Mariya Ponomareva6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Horb - antuka
24.07.17
kvalifik.
vs. Yuki Kristina Chiang0-6, 1-6 prehradetail zápasu
<