Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
19.06.96, 27 rokov
19.06.96, 27 rokov
Chieh-Yu Hsu vs. Sarina Kang - Vzájomné zápasy
17.03.19 | 1. kolo kval. | Chieh-Yu Hsu | Sarina Kang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Canberra | antuka |
Chieh-Yu Hsu form & Sarina Kang form
Chieh-Yu Hsu - posledné zápasy
W35 Wesley - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Panna Bartha | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Tara Malik | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Alana Smith | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Autumn Clemons | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Lucia Peyre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Kolie Allen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Dj Bennett | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Gruber | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Hibah Shaikh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Noa Boyd | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Ana Grubor | 6-3, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Layne Sleeth | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 5-7, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Huntsville - antuka | ||||
27.05.23 semifinále | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Sarina Kang - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Graziella Barrett | 6-3, Graziella Barrett - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Laura Ashley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
24.03.19 1. kolo kval. | vs. Sakura Hondo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Lucia De Santa Ana | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | Adrienn Horvath - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Hilda Lundstedt | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Luisa Ramadori | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Noelleda Ah San | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Binasa Beslagic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Penrith - tvrdý | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Noelleda Ah San | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Kaitlin Staines | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Jelena Stojanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Aleksa Cveticanin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Balikesir - tvrdý | ||||
22.06.15 kvalifik. | vs. Hazal Karaaliler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tarsus - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Zeynep Ay | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adana - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Doga Selen Takunyaci | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Adana - tvrdý | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Erem Akyurt | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.05.15 1. kolo | vs. Francesca Palmigiano | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
18.05.15 kvalifik. | vs. Lila Humaloja | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.05.15 1. kolo | vs. Milka-Emilia Pasanen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Ilayda Yondem | 3-6, 1-6 | detail zápasu |