INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Chieh-Yu Hsu vs. Ho Ching Wu - Vzájomné zápasy
24.11.18 | 1. kolo kval. | Chieh-Yu Hsu | Ho Ching Wu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Pune | tvrdý |
05.01.15 | 1. kolo | Chieh-Yu Hsu | Ho Ching Wu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Hong Kong | tvrdý |
Chieh-Yu Hsu form & Ho Ching Wu form
Chieh-Yu Hsu - posledné zápasy
W35 Wesley - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Panna Bartha | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Tara Malik | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Alana Smith | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Autumn Clemons | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Lucia Peyre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Kolie Allen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Dj Bennett | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Gruber | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Hibah Shaikh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Noa Boyd | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Ana Grubor | 6-3, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Layne Sleeth | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 5-7, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Huntsville - antuka | ||||
27.05.23 semifinále | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Ho Ching Wu - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. I-Hsuan Cho | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Riko Kikawada | 7-5, 4-3, Riko Kikawada - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Annemarie Lazar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Slama | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Zijun Jiang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Soo Ha Jang | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Dayeon Back | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 6-1 | detail zápasu |