ZÁPAS
17.01.18 | 1. kolo | Chiara Scholl | Polina Leykina | 7-5, 3-6, 6-0 | Orlando | antuka |
ŠTATISTIKY
Chiara Scholl | Polina Leykina | |
1. podanie % | 52/109 (48%) | 51/91 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/52 (69%) | 27/51 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 21/57 (37%) | 11/40 (28%) |
Vyhrané break-bally | 9/19 (47%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané body z returnu | 53/91 (58%) | 52/109 (48%) |
Vyhrané body celkom | 110/200 (55%) | 90/200 (45%) |
Dvojchyby | 6 | 5 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Chiara Scholl vs. Polina Leykina - Vzájomné zápasy
14.12.19 | semifinále | Chiara Scholl | Polina Leykina | 7-64, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
17.01.18 | 1. kolo | Chiara Scholl | Polina Leykina | 7-5, 3-6, 6-0 | detail zápasu | Orlando | antuka |
Chiara Scholl form & Polina Leykina form
Chiara Scholl - posledné zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Polina Leykina - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Madison Frahn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
27.08.23 finále | vs. Yaroslava Bartashevich | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Michelle Dzjachangirova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Ulyana Hrabavets | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Aliona Falei | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-72, 15-13 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-71, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Dunja Maric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Andjela Lazarevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu |