ZÁPAS
13.12.19 | štvrťfinále | Chiara Scholl | Julia Stamatova | 6-2, 7-5 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Chiara Scholl | Julia Stamatova | |
1. podanie % | 38/68 (56%) | 47/73 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/38 (71%) | 23/47 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/30 (40%) | 8/26 (31%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 42/73 (58%) | 29/68 (43%) |
Vyhrané body celkom | 81/141 (57%) | 60/141 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 1 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-15 | ||
Chiara Scholl | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 40-A | ||
Chiara Scholl | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chiara Scholl | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
4-2 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chiara Scholl | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0 | ||
Chiara Scholl | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40 | ||
Chiara Scholl | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Chiara Scholl | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Julia Stamatova | |
Chiara Scholl | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Julia Stamatova | |
0-0 | ||
Chiara Scholl | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
5-5 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Chiara Scholl | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Chiara Scholl vs. Julia Stamatova - Vzájomné zápasy
13.12.19 | štvrťfinále | Chiara Scholl | Julia Stamatova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Chiara Scholl form & Julia Stamatova form
Chiara Scholl - posledné zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Julia Stamatova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Bianca Bulat | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - skreč | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detail zápasu |