Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
07.04.99, 24 rokov
07.04.99, 24 rokov
Chiara Grimm vs. Silvia Saccani - Vzájomné zápasy
07.12.15 | 1. kolo kval. | Chiara Grimm | Silvia Saccani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Ortisei | tvrdý I. |
Chiara Grimm form & Silvia Saccani form
Chiara Grimm - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Cristina Pescucci | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-75, 0-1, - Chiara Grimm - skreč | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Julia Lohoff | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Ivana Popovic | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
13.06.19 štvrťfinále | vs. Clara Tauson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.19 2. kolo | vs. Alina Silich | 6-78, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.05.19 semifinále | vs. Ines Ibbou | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.19 štvrťfinále | vs. Aleksandra Pospelova | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Selin Ovunc | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | - | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Naho Sato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.19 kvalifik. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Silvia Saccani - posledné zápasy
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
02.11.20 kvalifik. | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Greta Schieroni | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 7-64, 12-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 7-5, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Aline Thommen | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Yasmina El Sayed | 6-76, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
25.11.18 kvalifik. | vs. Mariella Minetti | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Anita Pedulla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Catalina Pella | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Serena Gugnali | 7-5, 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Sabina Richtrova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Maria Zotova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Shrishti Daas | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.09.16 kvalifik. | vs. Elena Griessner | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.09.16 kvalifik. | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Poertschach - antuka | ||||
23.08.16 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 1-6 | detail zápasu |