INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Chiara Grimm vs. Diana Sumova - Vzájomné zápasy
27.06.16 | kvalifik. | Chiara Grimm | Diana Sumova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Stuttgart Vaihingen | antuka |
Chiara Grimm form & Diana Sumova form
Chiara Grimm - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Cristina Pescucci | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-75, 0-1, - Chiara Grimm - skreč | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Julia Lohoff | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Ivana Popovic | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
13.06.19 štvrťfinále | vs. Clara Tauson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.19 2. kolo | vs. Alina Silich | 6-78, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.05.19 semifinále | vs. Ines Ibbou | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.19 štvrťfinále | vs. Aleksandra Pospelova | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Selin Ovunc | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | - | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Naho Sato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.19 kvalifik. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Diana Sumova - posledné zápasy
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - skreč | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
30.09.18 finále | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.18 semifinále | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.18 štvrťfinále | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
31.08.18 štvrťfinále | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
24.08.18 štvrťfinále | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.18 2. kolo | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |