INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Chiaki Okadaue vs. Shiho Akita - Vzájomné zápasy
16.03.15 | štvrťfinále | Chiaki Okadaue | Shiho Akita | 6-2, 7-65 | detail zápasu | Kofu | tvrdý |
20.04.09 | 1. kolo | Shiho Akita | Chiaki Okadaue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Changwon | tvrdý |
Chiaki Okadaue form & Shiho Akita form
Chiaki Okadaue - posledné zápasy
Toyota - koberec | ||||
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Cristina Sanchez-Quintanar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Noppawan Lertcheewakarn | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.15 2. kolo kval. | vs. Aiko Yoshitomi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hamamatsu - tráva | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Yurina Koshino | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Makinohara - tráva | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Kanae Hisami | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Kyoto - tvrdý I. | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Midori Yamamoto | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
07.09.15 2. kolo | vs. Chihiro Takayama | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.15 štvrťfinále | vs. Sachie Ishizu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Noto - koberec | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Ching-Wen Hsu | 7-64, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tsukuba - tvrdý | ||||
24.08.15 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.15 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-72, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
17.08.15 1. kolo | vs. Mi Jeong Kwon | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.15 2. kolo | vs. Sang Hee Park | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.08.15 štvrťfinále | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
10.08.15 štvrťfinále | vs. So-Ra Lee | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.15 1. kolo | vs. Gayeong Back | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.15 2. kolo | vs. Hyejin Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.07.15 2. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
20.07.15 1. kolo | vs. Prerna Bhambri | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Kashiwa - tvrdý | ||||
08.06.15 2. kolo | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 0-2, - Chiaki Okadaue - skreč | detail zápasu | |
08.06.15 1. kolo | vs. Kanae Hisami | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Tokyo Ariake - tvrdý | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Karuizawa - tráva | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Akari Inoue | 3-6, 6-3, 6-79 | detail zápasu | |
Kurume - tráva | ||||
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Miki Miyamura | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.05.15 2. kolo kval. | vs. Abbie Myers | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
11.05.15 kvalifik. | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.05.15 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Fukuoka - tráva | ||||
04.05.15 2. kolo kval. | vs. Mai Minokoshi | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Shiho Akita - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Cristina Dinu | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lea Ma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Diana Badalyan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 2-0, Nagi Hanatani - skreč | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-4, - Shiho Akita - skreč | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ari Matsumoto | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-6, - Shiho Akita - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, - Shiho Akita - skreč | detail zápasu |