ZÁPAS
16.03.17 | 2. kolo | Charlotte Robillard-Millette | Petia Arshinkova | 6-0, 6-4 | Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Charlotte Robillard-Millette | Petia Arshinkova | |
1. podanie % | 34/50 (68%) | 35/46 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/34 (74%) | 15/35 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/16 (50%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 27/46 (59%) | 17/50 (34%) |
Vyhrané body celkom | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Charlotte Robillard-Millette vs. Petia Arshinkova - Vzájomné zápasy
16.03.17 | 2. kolo | Charlotte Robillard-Millette | Petia Arshinkova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Charlotte Robillard-Millette form & Petia Arshinkova form
Charlotte Robillard-Millette - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-3, - Charlotte Robillard-Millette - skreč | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Valentina Gaggini | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 6-1, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Brigitte Manceau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Naho Sato | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Vivienne Kulicke | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
27.10.17 štvrťfinále | vs. Bibiane Schoofs | 6-3, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.17 2. kolo | vs. Michaela Honcova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.10.17 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
09.10.17 kvalifik. | vs. Luna Meers | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Laura Ashley | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Quebec City - tvrdý I. | ||||
11.09.17 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.17 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 6-76, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.17 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Vancouver - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Melichar | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
05.08.17 1. kolo kval. | vs. Risa Ozaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Aleksandra Wozniak | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Winnipeg - tvrdý | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Nicole Gibbs | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Auburn - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Sophie Abrams | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Lindsay Lee-Waters | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Josephine Kuhlman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Baton Rouge - tvrdý | ||||
19.06.17 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Buss | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Naples - antuka | ||||
17.05.17 1. kolo | vs. Lauren Albanese | 5-7, 6-71 | detail zápasu |
Petia Arshinkova - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.20 semifinále | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.20 štvrťfinále | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bhopal - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detail zápasu |