Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
21.01.91, 33 rokov
21.01.91, 33 rokov
Charlotte Klasen vs. Dilara Yurtkuran - Vzájomné zápasy
12.01.15 | 1. kolo | Charlotte Klasen | Dilara Yurtkuran | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Charlotte Klasen form & Dilara Yurtkuran form
Charlotte Klasen - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Noemi Hemmerich | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-0, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 7-67, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 7-5, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Julia Victoria Rennert | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Kristina Baran | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Glasgow - tvrdý I. | ||||
04.02.16 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.16 1. kolo | vs. Yukun Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.02.16 kvalifik. | vs. Savannah Sills | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.16 1. kolo kval. | vs. Emma Hurst | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Dilara Yurtkuran - posledné zápasy
Obidos - koberec | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Ingrid Neel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Karolina Tilander | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Marseille - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Vanesa Pappa | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Sina Haas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Joana Eidukonyte | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Nina Alibalic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.06.16 1. kolo | vs. Masa Jovanovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Alyona Sotnikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
08.06.16 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Francesca Stephenson | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.16 1. kolo | vs. Teodora Sabljarevic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
18.05.16 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.16 kvalifik. | vs. Gabriella Akopian | 6-74, 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Agnes Bukta | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.03.16 1. kolo | vs. Julia Thiem | 2-5, - Dilara Yurtkuran - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Sara Orellana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.03.16 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.16 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.02.16 1. kolo | vs. Olena Kyrpot | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bath - tvrdý I. | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Megan Rogers | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.15 kvalifik. | vs. Ellie-Rose Griffiths | 2-6, 2-6 | detail zápasu |