Belgicko
08.02.96, 28 rokov
08.02.96, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Emily Casteleyn vs. Chantal Sauvant - Vzájomné zápasy
25.09.18 | 1. kolo | Chantal Sauvant | Emily Casteleyn | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Emily Casteleyn form & Chantal Sauvant form
Emily Casteleyn - posledné zápasy
W15 Knokke - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - skreč | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.04.19 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Chantal Sauvant - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-4, Ane Mintegi Del Olmo - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Laura Samsonova | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Laura Samsonova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Ruth Roura Llaverias | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cindy Langlais | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
03.12.23 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-710, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Maria Toma | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Caroline Werner | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 7-63, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 4-6, 4-6 | detail zápasu |