ZÁPAS
04.12.19 | 1. kolo | Chang Liu | Olga Helmi | 6-3, 7-62 | W15 Nonthaburi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Chang Liu | Olga Helmi | |
1. podanie % | 49/77 (64%) | 47/84 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/49 (65%) | 30/47 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/28 (64%) | 15/37 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/10 (30%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 39/84 (46%) | 27/77 (35%) |
Vyhrané body celkom | 89/161 (55%) | 72/161 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 13 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Chang Liu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-1 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Chang Liu | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chang Liu | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Olga Helmi | |
0-0 | ||
Chang Liu | 4-3 | |
5-3 | Olga Helmi | |
6-3 |
2 | ||
Chang Liu | 0-0 | |
1-0 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chang Liu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Chang Liu | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Chang Liu | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Olga Helmi | |
0-0 | ||
4-5 | Olga Helmi | |
0-0 | ||
Chang Liu | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Chang Liu | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0 | ||
7-62 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Chang Liu vs. Olga Helmi - Vzájomné zápasy
04.12.19 | 1. kolo | Chang Liu | Olga Helmi | 6-3, 7-62 | detail zápasu | W15 Nonthaburi | tvrdý |
Chang Liu form & Olga Helmi form
Chang Liu - posledné zápasy
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Sakura Hondo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Ziyue Sun | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.19 štvrťfinále | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Eden Silva | 6-72, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
16.08.19 štvrťfinále | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 7-66, 3-0, Eudice Wong Chong - skreč | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Jiaying He | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuping Wang | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ziyi Yang | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Jennifer Luikham | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tianjin - tvrdý | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Shanshan Guo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Olga Helmi - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | detail zápasu |