ZÁPAS
14.05.19 | 1. kolo | Chang Liu | Dabin Kim | 6-2, 6-4 | W25 Changwon | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Chang Liu | Dabin Kim | |
1. podanie % | 40/50 (80%) | 32/53 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/40 (63%) | 15/32 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/10 (70%) | 11/21 (52%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/53 (51%) | 18/50 (36%) |
Vyhrané body celkom | 59/103 (57%) | 44/103 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Chang Liu | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chang Liu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Chang Liu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Dabin Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chang Liu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Dabin Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Chang Liu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Dabin Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Chang Liu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Dabin Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Chang Liu | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chang Liu | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Dabin Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chang Liu | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Chang Liu vs. Dabin Kim - Vzájomné zápasy
14.05.19 | 1. kolo | Chang Liu | Dabin Kim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W25 Changwon | tvrdý |
Chang Liu form & Dabin Kim form
Chang Liu - posledné zápasy
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Sakura Hondo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Ziyue Sun | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.19 štvrťfinále | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Eden Silva | 6-72, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
16.08.19 štvrťfinále | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 7-66, 3-0, Eudice Wong Chong - skreč | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Jiaying He | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuping Wang | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ziyi Yang | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Jennifer Luikham | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tianjin - tvrdý | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Shanshan Guo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Dabin Kim - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - skreč | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 štvrťfinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.06.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - skreč | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Nene Watanabe | 6-0, 6-4 | detail zápasu |