ZÁPAS
21.05.19 | kvalifik. | Chang Liu | Ayumi Koshiishi | 6-3, 4-6, 10-8 | W25 Goyang | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Chang Liu | Ayumi Koshiishi | |
1. podanie % | 52/74 (70%) | 41/66 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/52 (50%) | 19/41 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/22 (55%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 34/66 (52%) | 36/74 (49%) |
Vyhrané body celkom | 72/140 (51%) | 68/140 (49%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Chang Liu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chang Liu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Chang Liu | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chang Liu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Chang Liu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Chang Liu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Chang Liu | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chang Liu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Chang Liu | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Chang Liu | 0-0 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6, 5-7, 5-8, 6-8, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
10-8 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Chang Liu vs. Ayumi Koshiishi - Vzájomné zápasy
21.05.19 | kvalifik. | Chang Liu | Ayumi Koshiishi | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | W25 Goyang | tvrdý |
22.05.18 | kvalifik. | Ayumi Koshiishi | Chang Liu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Changwon | tvrdý |
Chang Liu form & Ayumi Koshiishi form
Chang Liu - posledné zápasy
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Sakura Hondo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Ziyue Sun | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.19 štvrťfinále | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Eden Silva | 6-72, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
16.08.19 štvrťfinále | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 7-66, 3-0, Eudice Wong Chong - skreč | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Jiaying He | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuping Wang | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ziyi Yang | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Jennifer Luikham | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tianjin - tvrdý | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Shanshan Guo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Ayumi Koshiishi - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |