ZÁPAS
01.09.20 | kvalifik. | Chanel Janssen | Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | W15 Otocec | antuka |
ŠTATISTIKY
Chanel Janssen | Sara Gvozdenovic | |
1. podanie % | 45/81 (56%) | 52/66 (79%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/45 (60%) | 23/52 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/36 (44%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 38/66 (58%) | 38/81 (47%) |
Vyhrané body celkom | 81/147 (55%) | 66/147 (45%) |
Dvojchyby | 9 | 1 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Chanel Janssen | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Chanel Janssen | 2-0 | |
0-0, 30-15, 30-30 | ||
2-1 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 30-0, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Chanel Janssen | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Chanel Janssen | 4-3 | |
0-0, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Chanel Janssen | 0-0 | |
0-0, 40-15, A-40 | ||
Chanel Janssen | 0-1 | |
0-0 | ||
Chanel Janssen | 1-1 | |
0-0, 40-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
Chanel Janssen | 2-1 | |
0-0, 0-30, A-40 | ||
Chanel Janssen | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Chanel Janssen | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-A[BP] | ||
3-3 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 30-40 | ||
Chanel Janssen | 4-4 | |
0-0, A-40 | ||
5-4 | Sara Gvozdenovic | |
5-5 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
6-5 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
7-5 | Sara Gvozdenovic | |
7-5 |
Holandsko
20.05.00, 23 rokov
20.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
29.06.00, 23 rokov
29.06.00, 23 rokov
Chanel Janssen vs. Sara Gvozdenovic - Vzájomné zápasy
01.09.20 | kvalifik. | Chanel Janssen | Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W15 Otocec | antuka |
Chanel Janssen form & Sara Gvozdenovic form
Chanel Janssen - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Daria Shubina | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Mia Mayerova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Udina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Lilli Tagger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Yujin Kim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Wei Zheng | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Ida Johansson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jimena Gomez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Charlotte Roesch | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lea Malazdra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Caterina Odorizzi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 2-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu |
Sara Gvozdenovic - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Otocec - antuka | ||||
01.09.20 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.20 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | detail zápasu |