ZÁPAS
16.06.20 | 1. kolo | Caroline Werner | Tea Lukic | 6-3, 7-6 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Caroline Werner | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Tea Lukic | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Caroline Werner | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Tea Lukic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Caroline Werner | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Tea Lukic | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Caroline Werner | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Tea Lukic | |
0-0 | ||
Caroline Werner | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Tea Lukic | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Caroline Werner | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Tea Lukic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Caroline Werner | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Tea Lukic | |
0-0, 0-30 | ||
Caroline Werner | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
3-3 | Tea Lukic | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Caroline Werner | 3-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Tea Lukic | |
0-0, 15-0 | ||
Caroline Werner | 4-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Tea Lukic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-A | ||
Caroline Werner | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-7 | Tea Lukic | |
0-0, 0-2, 1-2, 1-3, 2-4, 2-5, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-6 | Tea Lukic | |
7-6 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
11.09.04, 19 rokov
11.09.04, 19 rokov
Caroline Werner vs. Tea Lukic - Vzájomné zápasy
16.06.20 | 1. kolo | Caroline Werner | Tea Lukic | 6-3, 7-6 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Caroline Werner form & Tea Lukic form
Caroline Werner - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Chiara Davi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Irina Balus | 5-7, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Maya Bordereau | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
02.07.20 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-79, 1-4, - Caroline Werner - skreč | detail zápasu | |
30.06.20 1. kolo | vs. Mona Barthel | 1-6, 7-612, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Tea Lukic | 6-3, 7-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Alice Tubello | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Ani Vangelova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-1, 0-6, 10-8 | detail zápasu |
Tea Lukic - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Vlada Zvereva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Ann Akasha Ceuca | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alessia Manca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Galdano | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | - Tea Lukic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Enola Chiesa | 7-66, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Daria Kuczer | 6-3, 1-0, Daria Kuczer - skreč | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Kateryna Diatlova | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.22 kvalifik. | vs. Stella Wiesemann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Milena Jevtovic | 3-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-3 | detail zápasu |