Rakúsko
01.08.98, 25 rokov
01.08.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
05.09.96, 27 rokov
05.09.96, 27 rokov
Caroline Ilowska vs. Barbora Kollarova - Vzájomné zápasy
13.06.16 | kvalifik. | Caroline Ilowska | Barbora Kollarova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Prerov | antuka |
Caroline Ilowska form & Barbora Kollarova form
Caroline Ilowska - posledné zápasy
Vienna - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Sabina Machalova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Scarlett - Rebecca Alhorn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
02.07.18 kvalifik. | vs. Oliwia Szymczuch | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.02.18 kvalifik. | vs. Catherine Harrison | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.01.18 štvrťfinále | vs. Lisa Matviyenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.18 2. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.18 kvalifik. | vs. Clara Froget | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Salma Ewing | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Rochelle Pienaar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Lisa Kung | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Kanika Vaidya | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Barbora Kollarova - posledné zápasy
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silna | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Tamara Teufl | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Lucia Ondrasova | 7-63, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.16 kvalifik. | vs. Caroline Ilowska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hluboka Nad - antuka | ||||
15.09.14 1. kolo kval. | vs. Kristyna Vondraskova | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Ostrava - antuka | ||||
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Darta-Elizabete Emulina | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Aneta Miksovska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorg - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.14 1. kolo kval. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vendryne - tvrdý I. | ||||
02.12.13 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
30.09.13 1. kolo kval. | vs. Alexa Pirok | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
05.08.13 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Boehm | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
15.07.13 1. kolo kval. | vs. Zuzana Zalabska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo kval. | vs. Michaela Pochabova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zlin - antuka | ||||
24.06.13 1. kolo kval. | vs. Hana Pektorova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
23.07.12 1. kolo kval. | vs. Huliya Esen | 1-6, 1-6 | detail zápasu |