ZÁPAS
05.05.16 | 2. kolo | Carina Witthoeft | Jana Cepelova | 3-6, 6-3, 7-5 | Cagnes Sur | antuka |
ŠTATISTIKY
Carina Witthoeft | Jana Cepelova | |
1. podanie % | 65/91 (71%) | 83/121 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/65 (62%) | 45/83 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/26 (31%) | 16/38 (42%) |
Vyhrané break-bally | 7/21 (33%) | 6/9 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 60/121 (50%) | 43/91 (47%) |
Vyhrané body celkom | 108/212 (51%) | 104/212 (49%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Carina Witthoeft vs. Jana Cepelova - Vzájomné zápasy
21.02.18 | 1. kolo | Jana Cepelova | Carina Witthoeft | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Budapest | tvrdý I. |
05.05.16 | 2. kolo | Carina Witthoeft | Jana Cepelova | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Cagnes Sur | antuka |
15.03.16 | 1. kolo | Carina Witthoeft | Jana Cepelova | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | San Antonio | tvrdý |
13.02.16 | 1. kolo kval. | Jana Cepelova | Carina Witthoeft | 6-713, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Dubai | tvrdý |
14.07.15 | 1. kolo | Jana Cepelova | Carina Witthoeft | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Bastad | antuka |
Carina Witthoeft form & Jana Cepelova form
Carina Witthoeft - posledné zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
08.01.19 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 1-5, - Carina Witthoeft - skreč | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
10.12.18 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
15.10.18 1. kolo | vs. Vera Lapko | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-62, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Biarritz - antuka | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Elitsa Kostova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Serena Williams | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.18 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
New Haven - tvrdý | ||||
18.08.18 2. kolo kval. | vs. Pauline Parmentier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.18 1. kolo kval. | vs. Petra Martic | 4-6, 4-1, Petra Martic - skreč | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 1-4, - Carina Witthoeft - skreč | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Evgeniya Rodina | 7-63, 4-6, 6-711 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
13.07.18 štvrťfinále | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.18 2. kolo | vs. Silvia Soler-Espinosa | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.07.18 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Wimbledon - tráva | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Carla Suarez Navarro | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Southsea - tráva | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Pauline Parmentier | 4-6, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.18 1. kolo | vs. Francesca Schiavone | 6-1, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nurnberg - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Mona Barthel | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Cagnes Sur - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
30.04.18 1. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Zarina Diyas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Marketa Vondrousova | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Lugano - antuka | ||||
12.04.18 1. kolo | vs. Kirsten Flipkens | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Jana Cepelova - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 finále | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
12.09.20 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.20 štvrťfinále | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
29.08.20 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-75, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
22.02.20 kvalifik. | vs. Jil Teichmann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.20 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo kval. | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-3, - Jana Cepelova - skreč | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. Vitalia Diatchenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.19 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Kurumi Nara | 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
06.11.19 2. kolo | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New Haven - tvrdý | ||||
05.09.19 3. kolo | vs. Usue Maitane Arconada | 0-6, 1-4, - Jana Cepelova - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-0 | detail zápasu |